czwartek, 2 marca 2017

Mixer sisters ♥


 Hej Misie ♥ Dzisiaj przychodzimy do Was z oczekiwanym wspólnym postem 🙂 W końcu się udało i jesteśmy we dwie co nas bardzo cieszy bo nie widziałyśmy się przez długi okres czasu. Pomimo tego ze mieszkamy w całkiem innych miejscowościach nic się u nas nie zmieniło jeśli chodzi o naszą przyjaźń. Jest ona jedna z najważniejszych rzeczy w życiu człowieka, bo każdy człowiek potrzebuje takiej osoby przy której może być całkowicie sobą, która zawsze go wysłucha i doradzi w trudnych chwilach. Wspaniałe jest to ze pomimo tego ze rzadko się teraz widujemy to kiedy się spotkamy wszystko jest bez zmian i tak jakby w ogóle nie odczuwamy tego ze nie miałyśmy kontaktu przez dłuższy czas.
Jeśli chodzi o zdjęcia to tak jak widzicie tym razem udało się nam zgrać jesli chodzi o stylizacje co jest rzadkością ale jednak. A przynajmniej w jakimś stopniu. Dzisiaj styl troszkę bardziej sportowy(taki w którym najlepiej się czujemy) a takim punktem wspólnym są czapki jednak obie połączyłyśmy je z troszkę innymi stylizacjami możecie zobaczyć wersję "sukienkową" i "spodniową". Mimo wszystko starałyśmy się tak ułożyć nasze stylizacje żeby były zgrane kolorystycznie. Zazwyczaj jak robiłysmy wspólne zdjęcia to miałyśmy problemy z dogadaniem się a nawet z wybraniem tych zdjęć które dodamy na bloga jednak tym razem wszystko poszło bardzo sprawnie z czego jesteśmy bardzo zadowolone i aż zdziwione.
To tyle naszej gadaniny, mamy nadzieje ze zdjęcia Wam się spodobają ,a tak przy okazji zapraszamy serdecznie na nasze instagramy gdzie zdjęcia dodawane są regularnie miłego dnia kochani :*
                                              
                                                                                                                                                                                           Buzioole Goschia i Karlin
 


 
                                   Goschia        Buty-DeeZee              Sukienka-Bershka           Kurtka-New Yorker              Czapka-Bershka

                                   Karlin           Spodnie-Bershka        Bluza-Reserved                  Katana-House                     Czapka-Adidas