sobota, 31 grudnia 2016

Happy New Year


Witajcie mordeczki! Kolejny rok za nami, dużo w naszym życiu się wydarzyło przez ten czas. Prywatnie bardzo się zmieniłyśmy, dojrzałyśmy i dorosłyśmy do pewnych spraw. Dużo też zrozumiałyśmy i nauczyłyśmy się dzięki czemu w nadchodzącym roku nie popełnimy już tych samych błędów. Bardzo rozwinęło się także nasze myślenie jeśli chodzi o bloga. Same dostrzegamy pewien postęp w porównaniu do postów z poprzedniego roku. Był to rok zdecydowanie owocny i mamy nadzieję że kolejny również przyniesie nam nowe doświadczenia a także wyzwania.
Chciałybyśmy Wam podziękować za wszystkie miłe słowa które nas motywowały przez cały ten rok a także życzyć wszystkiego dobrego w nowym roku, abyście nigdy się poddawali w realizowaniu swoich marzeń i walczyli zawsze o swoje racje. Dzisiaj Sylwester, my spędzamy go z naszymi przyjaciółmi, życzymy Wam również zajebistej atmosfery i do zobaczenia w nowym roku. 
Początkowo planowałyśmy w dzisiejszym poście pokazać Wam propozycje stylizacji sylwestrowych, a zdjęcia miały być robione w domu, ale nie wyszło i uznałyśmy że wolimy zdjęcia na zewnątrz, dlatego dzisiejsze stylizacje nie są typowymi propozycjami "sukienkowymi".
Mamy nadzieję że ostatni post w tym roku Wam się spodoba i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego.

                                                                                                    Buziaki Karlin i Goschia  KARLIN  Buty - Świat Mody  Spodnie - House  Bluzka - Pull&Bear  Narzutka - New Yorker
GOSCHIA  Buty - House  Sukienka - Clarissa  Płaszcz - New Look